Farul Constanța sărbătorește în Piața Ovidiu, titlul de „Campioana României”

Farul Constanța va sărbători în această seară, în Piața Ovidiu, obținerea titlului de Campioană a României. Suporterii sunt așteptați de la ora 19.00 în alb și albastru să fie alături de echipa. Reprezentanții clubului anunță că plecarea campionilor se va face de la Stadionul Farul la ora 18:45, pe traseul: strada Soveja, bulevardul Mamaia, Capitol, bulevardul Tomis, Piața Ovidiu. Farul Constanta a învins-o aseară, la Ovidiu pe FCSB. Constănțenii s-au impus cu 3 – 2, într-un meci din etapa a […]